sobota, 17 marca 2012

Miał być post megazaległy.

Dzisiaj miało być o wygranych candy, niespodziankach i innych zaległościach które nazbierały się już od bardzo dawna. A tu niestety klapa :(. Nie możemy wstawić zdjęć, gdyż nie chcą się załadować na serwer.  Jakiś czas temu mieliśmy już taki problem, ale jakimś cudem udało nam się je wstawić. Może wiecie jak jest tego przyczyna i co z tym można zrobić?

4 komentarze:

 1. To bardzo przykre i deprymujące... coś się zaplanuje i... nic z tego! Niestety nie pomogę - ja nie mam żadnych problemów technicznych - oprócz tego, że nie mogę moderować obserwowanych blogów...

  OdpowiedzUsuń
 2. ja dziś mam problem z fotkami, nie wchodzą i już.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej,
  przepraszam,że odzywam się akurat w tym miejscu (można usunąć mój komentarz),ja w sprawie książek: całość 56 zł(po 8 zł za sztukę, jest ich 7).

  OdpowiedzUsuń
 4. WITAJCIE KOCHANI.:-)KORZYSTAJĄC Z TEGO,ŻE WŁAŚNIE KORZYSTAM Z LAPTOPA I INTERNETU SIOSTRZEŃCA CHCĘ WAM PRZESŁAC MOC SERDECZNYCH ŻYCZEŃ Z OKAZJI TYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!!!JAK WIDAC DZIŚ ZNÓW O WAS POMYŚLAŁAM.:-)JESTEM CIEKAWA JAK TAM SIĘ CZUJECIE WY I WASZ MALUSZEK???POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE I ŚCISKAM CAŁĄ WASZĄ TRÓJKĘ.:-)ZDROWYCH,SPOKOJNYCH I POGODNYCH ŚWIĄT Z CAŁEGO SERCA WAM ŻYCZĘ.ZDRÓWKA I BOŻEJ OPIEKI.PAMIĘTAJĄCA I WAS;ANULKA Z BLOGA ''ANULKOWY ŚWIAT.'':-)

  OdpowiedzUsuń