niedziela, 6 listopada 2011

o dwóch takich... co...
Być może budził lekkie zdziwienie mężczyzna w tramwaju czytający książkę z różową okładką. Ale książkę podarowała mi do przeczytania koleżanka z pracy i nie ukrywam, że… dobrze zrobiła… Przeczytałem ją kilkoma tchnieniami. Klimatem podobna do umbertowskich zapisków na pudełku od zapałek, z niezwykłym humorem i śmiesznymi sytuacjami, które rzeczywiście mogły mieć miejsce. To także książka o zwykłym życiu i patrzeniu na świat oczyma dwóch kobiet, matki i córki. Czy jednak tak bardzo innym jak się na pozór by wydawało? Przeczytajcie sami i życzę miłej zabawy. A ta historia z psem – nie mogłem ze śmiechu wytrzymać.
POST OPUBLIKOWANY PO RAZ 1 NA:
ŚWIAT WEDŁUG KORNIKA  
WSPÓŁTWORZYMY TEN BLOG --- ZOBACZ INNE RECENZJE :) 

3 komentarze:

 1. czytałam , wiedziałam , ze bedzie mi sie podobac. Grochola jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, a juz w duecie z córka- BOMBA! POZDRAWIAM;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam:) Z przyczyn ode mnie nie zależnych byłam zmuszona do zmiany nazwy bloga z muniana.blogspot.com na muniawnorwegii.blogspot.com. Bardzo proszę o zmianę adresu bloga w podlinkowanym zdjęciu z informacją o candy oraz jeśli masz mnie na liście obserwowanych blogów, również proszę o zmianę nazwy strony. Bardzo przepraszam za zamieszanie. Pozdrawiam cieplutko
  Munia:*

  OdpowiedzUsuń
 3. WITAM! :-) JAK TAM SYNUŚ SIĘ CHOWA???POZDRAWIAM SERDECZNIE ZARÓWNO MALUSZKA JAK I JEGO RODZICÓW TEŻ!!! :-) AnulkA.

  OdpowiedzUsuń